Пошук

Напишите нам

Про стоматологію

Контактний телефон +38(048) 724-79-58, понеділок-п'ятниця з 8.00 до 12.00

Стоматологічне відділення
 
Історія відділення
 
Стоматологічне відділення профсоюзного санаторія «Клінічний санаторій «Лермонтовський» було створено після війни, військовим стоматологом Краснянським. Розташовувалося воно в приміщенні БФТО. На той момент оснащено воно було найсучаснішим обладнанням, отриманим з Америки. Відділення складалося з двох кабінетів, в одному з яких працювало три лікаря, в іншому- хірург-стоматолог. Також до складу відділення входив зуботехнічний кабінет, який знаходився в 45 корпусі, в якому працювали зубні техніки Гендельман Е. С. і Вишневський.
На той час пропонувалися всі види стоматологічної допомоги, в тому числі протезування. На базі санаторію була розроблена методика лікування слизової оболонки порожнини рота, пародонтиту із застосуванням бальнеотерапії (зрошення з витяжки Куяльницької грязі та морської води), фізіотерапії (гідромасаж слизової оболонки порожнини рота).
Після збільшення кількості послуг, що надаються, і необхідністю модернізації обладнання, тодішнім зав. відділенням Вільдерманом Ю. А. і зубними техніками братами Штурманами, було прийнято рішення про «переїзд» відділення на його нинішнє місце, біля адміністративного корпусу. Як і раніше, відділення було обладнано найсучаснішими стоматологічними установками. Наше відділення в числі перших в Одесі, запропонувало протезування металокерамічними конструкціями.

Сучасність

На сьогоднішній день, відділення продовжує традицію надання найякісніших стоматологічних послуг. Співробітники нашого відділення володіють сучасними методиками лікування. Проводимо весь комплекс гігієнічних процедур, таких як, чистка зубних відкладень ультразвуком, кюретаж ясен, очищення важкодоступних ділянок зубів AirFlow, механічна поліровка зубів, відбілювання. Нашими терапевтами, з багаторічним стажем роботи, здійснюється комплексний підхід до проблеми пацієнта, будь-то карієс або реставрація зуба. Завдяки тісній співпраці з лабораторією і рентгенологічним відділенням, ми можемо здійснити діагностику та лікування в найважчих випадках. Ортопеди відділення знаходять підхід до дефектів зубних рядів, на основі функціонування зубощелепної системи як органу, а не заміщення одиничними коронками. Наша зуботехнічна лабораторія, пропонує виготовлення вінірів, суцільнокерамічних, металокерамічних коронок і протезування на імплантатах.
Маючи весь багатий потенціал і спектр послуг, що надаються, а також територіальне розташування в центрі міста, ми можемо запропонувати нашим гостям з далекого зарубіжжя, поєднати приємне з корисним. А саме проживання в нашому санаторії, відвідування історичної частини міста і повну санацію порожнини рота по «одеським» цінами.

 
Чайка